Oppmenn/Styret

Har du spørsmål om alpint, treningstider, sportslige aktiviteter mv. Ta kontakt med oppmennene våre.

Gruppe Navn Epost Mobil tlf
2004 Geir Hammer Geir.Hammer@swedishmatch.com 40060400
2005 Morten Marwell Hauge morten@haugeindustrier.no 48205180
2006 Ole Christian Braathen o-c-br@frisurf.no 46801222
2007 Marius Feen mariusfeen@gmail.com 92036238
2008 Tor Richardsen tor.richardsen@online.no 90758832
2009 Knut Brindem knut@brindem.no 40040072
2010 Trygve Lønn trygve.lonn@hotmail.com 95268792
2011 Petter Westlye pwestlye@gmail.com 92029978
2012 Henrik Testmann-Koch henriktestmann@gmail.com 93458052
2013 Frode Vestnes fvestnes@gmail.com 99568473

 

Ta kontakt med oss på alpin@stabaekif.no 

Styret:

Jan Erik Thoresen

Mobil 93 888 557 

alpin@stabaekif.no

 
 

Kalender

Desember
MTOTFLS
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket