Oppmenn/Styret

Har du spørsmål om alpint, treningstider, sportslige aktiviteter mv. Ta kontakt med oppmennene våre.    

Gruppe Navn Epost Mobil tlf
2004 Geir Hammer Geir.Hammer@swedishmatch.com 40060400
2005 Morten Marwell Hauge morten@haugeindustrier.no 48205180
2006 Ole Christian Braathen ole-christian.braathen@nokia.com 46801222
2007 Marius Feen mariusfeen@gmail.com 92036238
2008 Tor Richardsen tor.richardsen@online.no 90758832
2009 Knut Brindem knut@brindem.no 40040072
2010 Trygve Lønn* trygve.lonn@hotmail.com 95268792
2011 Petter Westlye pwestlye@gmail.com 92029978
2012 Henrik Testmann-Koch henriktestmann@gmail.com 93458052
2013 Frode Vestnes fvestnes@gmail.com 99568473

 

Ta kontakt med oss på alpin(æ)stabaekif.no (bytt ut (æ) med @)

Styret:

Jan Erik Thoresen

Mobil 93 888 557 

alpin(æ)stabaekif.no - (bytt ut (æ) med @)

 
 

Kalender

Oktober
MTOTFLS
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket