Nyheter

For å bli medlem i Stabæk Alpin må du sende inn påmeldingsskjema for en av gruppene U8, U10, U12, U14, U16,  FIS eller skicross.

30.09.2018
- T.Greibrokk

For deg som har barn som vil trene alpint år! -  vi er godt i gang med planleggingen av en ny sesong. Trykk på følgende link for påmelding; 

https://www.deltager.no/stabaekalpin_vintertrening2018_2019

 

 

30.09.2018
- T.Greibrokk

Norges idrettsforbund, SpareBank1, P4 og Dagbladet sparker i gang Klubben i mitt hjerte lørdag 13. oktober. Kampanjen deler ut en halv million kroner frem til fredag 26. oktober!

15.10.2018
- msmichael

Alpingruppen i Stabæk IF har en ny offisiell e-postadresse.

21.08.2018
- msmichael

Stabæk Alpin har gleden av å invitere til. Kolsås Open slalåm (SL)

Kolsåsbakken, tirsdag 19. desember 2017

26.11.2017
- TorsteinG

Det innkalles til Ekstraordinær generalforsamling i Stabæk Idrætsforening onsdag 14. juni 2017 kl. 19.00 i klubbhuset.

24.05.2017
- msmichael
Stabæk Alpin 2015-11-05 13:03:58

Oppmenn/Styret

Har du spørsmål om alpint, treningstider, sportslige aktiviteter mv. Ta kontakt med oppmennene våre.    

 

 2011 løpere  

Petter Westlye

92029978 

  pwestlye@gmail.com

 

2010 løpere

Trygve Lønn

95268792

  trygve.lonn@hotmail.com

 

2009 løpere

Knut Brindem

40040072

  knut@brindem.no

 

2008 løpere 

Tor Richardsen

90758832

  tor.richardsen@online.no

 

2007 løpere

Marius Feen

92036238

  mariusfeen@gmail.no

 

2006 løpere

Morten Marwell Hauge

48205180

  morten@haugeindustrier.no

 

 

     

2005 løpere

Morten Marwell Hauge

48205180

  morten@haugeindustrier.no

 

2004 løpere

Geir Hammer

40060400

  geir.hammer@swedishmatch.com

 

2003 løpere 

Håvard Nyberg

95182782

  havard.nyberg@gmail.com

 

 

Ta kontakt med oss på alpin@stabaekif.no

Styret:

Jan Erik Thoresen

Mobil 93 888 557 

alpin@stabaekif.no

 
 

Kalender

November
MTOTFLS
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket